Droga do taty i warsztaty dla kobiet i mężczyzn w Gubinie

Wczoraj w Gubinie na warsztatach dla kobiet i mężczyzn Odkryj swoje prawdziwe Ja – warsztaty dla kobiet i mężczyzn, jednym z tematów jaki się pojawił na sali to temat rodziców, a dokładnie temat taty. Uczestnicy m.in. zrobili swoje własne ustawienie wewnętrznej rodziny.
 
Bo czy jest daleko czy jest blisko, czy żyje czy może go już nie ma. Jest wiele sposobów, by zbliżyć się do taty. Jednym z nich jest naprawienie relacji z mamą. Natomiast możesz pomyśleć, że co? Przecież ja mam dobrą relację z mamą, nie mam co naprawiać. I ok. Bo ja nie o tym dziś. Tym procesem naprawiania niech będzie pozwolenie sobie na przyjęcie od mamy, przyjecie od taty ich miłości i troski, natomiast nie takiej jak sobie możesz wyobrażać albo wyobrażasz, że powinny jakieś być. Chodzi o przyjęcie takiej miłości i troski od rodziców, jaką oni, powtarzam jeszcze raz, jaką oni potrafili dawać.
Jest minimum jedna rzecz jaką otrzymałeś od swojej mamy i swojego taty. To dar życia. Bo gdyby było inaczej, to dziś nie czytałabyś, nie czytałbyś tych słów, właśnie teraz  ❤️

Udostępnij wpis

Spotkanie indywidualne

Udział w warsztatach

Jarosław Michałowski

Jarosław Michałowski

Certyfikowany hipnoterapeuta, life & business coach, trener mentalny
Autor książki „Kolarstwo. Przepis na trening fizyczny i mentalny”