hipnoterapia

Czym jest hipnoza?
To pełne skupienie uwagi na własnym wnętrzu. Jest proces, który daje możliwość wprowadzenia takiej zmiany, jakiej potrzebujesz i chcesz w najgłębszych częściach twojego umysłu. Sama hipnoza ma dużo bliżej w sferze podobieństw do samej rozmowy między ludźmi, niż snu. W trakcie, jesteś zawsze świadomy, świadoma tego, co się wydarza, co się dzieje i co słyszysz. Nigdy nie tracisz kontroli, a wręcz można powiedzieć, że zyskujesz dostęp do dużo większych zasobów wewnętrznych, przez co masz większą kontrolę nad sobą, swoim ciałem, umysłem i emocjami. W hipnozie hipnozę sobie robisz ty sama, sam, hipnotyzer tutaj jedynie mówi ci, co masz zrobić, dlatego też można by powiedzieć, że istnieje wyłącznie autohipnoza, gdyż to ty sam, sama tak naprawdę decydujesz, jakie sugestie przyjmujesz i akceptujesz, hipnotyzer nie może niczego tobie narzucić.

Czym jest hipnoterapia?
To profesjonalna terapia z wykorzystaniem hipnozy. To kontrakt oraz porozumienie pomiędzy klientem i hipnotyzerem, gdzie współpraca opiera się na zaangażowaniu obydwu stron i ukierunkowana na konkretne, pozytywne rezultaty.

Kim jest hipnoterapeuta?
To przewodnik, który mówi ci co i jak masz robić w czasie hipnozy w odniesieniu do tematu z jakim pracujesz. W czasie tej pracy pomaga odnaleźć ci drogę do prawdziwego źródła problemu oraz do najsilniejszych zasobów wewnętrznych, które są w tobie.

Czym jest trans hipnotyczny?
To zdrowa i naturalna umiejętność umysłu, z której bardziej świadomie lub nieświadomie każdy z nas korzysta w ciągu każdego dnia.

Jak działamy?
Reprezentuję najlepszą szkołę hipnozy na świecie. Dlatego usługa jaką oferuję nie jest tania i jednocześnie okazuje się tańsza od wielu alternatyw, jak np. długoterminowa psychoterapia z wizytami co tydzień, często trwająca 1 rok lub więcej.

Terapia z wykorzystaniem hipnozy do rozwiązania konkretnego problemu to proces w krótkim czasie, a to oznacza, że potrzeba jedynie kilku sesji do całkowitego i permanentnego usunięcia Twojego problemu.

Aby rozpocząć terapię z wykorzystaniem hipnozy – umawiamy się od razu na 4 kolejne spotkania, czas pojedynczej sesji około 90-120 minut. Mogą być potrzebne spotkania uzupełniające.


Profesjonalna terapia za pomocą hipnozy z certyfikatem ISO 9001.

Przykładowe tematy: poczucie własnej wartości, silne emocje, poczucie winy, wstyd, zazdrość, smutek, wybuchy złości i gniewu, odchudzanie, stres, depresja, bezsenność, pewność siebie, jąkanie, strach, lęki, asertywność, uzależnienia, m.in. alkohol, palenie papierosów, słodycze, objadanie się.

Pracuję z osobami dorosłymi. Zapraszam na spotkanie indywidualne na żywo w Zielonej Górze. Numer telefonu do umawiania się na sesje to +48602357732.

Zapoznaj się z nagraniem i zapisz pytania

Do posłuchania w wolnej chwili