trening mentalny, coaching

W obszarze życia prywatnego.
Pracuję z osobami dorosłymi, indywidualnie i z parami. Zapraszam na spotkanie indywidualne na żywo w Zielonej Górze lub online. Numer telefonu do umawiania się na sesje to +48602357732.

W obszarze profesjonalnego sportu i biznesu.
Pracuję w obszarze wsparcia dla profesjonalnych sportowców, trenerów sportowych oraz osób działających w biznesie, m.in. dla trenerów mentalnych, pracujących w zakresie pomocy dla innym, lekarzy, prezesów firm i branży IT. Zapytanie, opis projektu, do którego chciałbyś mnie zaprosić lub propozycję nawiązania współpracy możesz przesłać emailem na adres kontakt@jaroslawmichalowski.pl lub zadzwonić na numer telefonu +48602357732 i umówić się na spotkanie indywidualne na żywo lub online.

Cena
Reprezentuję najlepsze szkoły w zakresie usług profesjonalnego treningu mentalnego, coachingu i mentoringu w Polsce i na świecie. Dlatego usługi jakie oferuję nie są tanie i jednocześnie okazuje się, że są tańsze od wielu alternatyw, jak np. długoterminowa psychoterapia z wizytami co tydzień, często trwająca 1 rok lub więcej.

Zazwyczaj do całkowitego rozwiązania konkretnego Twojego problemu, sprawy, dylematu, bądź zrealizowania celów, jakie sobie stawiasz potrzeba jedynie kilku, kilkunastu sesji. Dlatego, aby rozpocząć trening mentalny, coaching lub mentoring – umawiamy się od razu na 5 kolejnych spotkań, czas pojedynczej sesji to 60-120 minut, jednorazowa opłata za pojedyncze spotkanie rozpoczyna się od kwoty 500 zł, jej ostateczna wysokość uzależniona jest od problemu, tematu, sprawy z jaką przychodzisz i chcesz pracować.

Przykładowe tematy.

  • poprawa jakości życia osobistego, m.in. relacje i związki, praca, rodzicielstwo, zdrowie, koncentracja, motywacja do działania, planowanie i realizacja celów, polepszanie wyników, poczucie własnej wartości, poczucie bezpieczeństwa, akceptacja, silne emocje, poczucie winy, wstyd, zazdrość, smutek, lęki, fobie, strach przed porażką/ wygraną, samotność, odrzucenie, wybuchy złości i gniewu, stres, bezsenność, itp.

  • poprawa jakości życia zawodowego, dla biznesu, m.in. dla osób, które zarządzają pracą innych, są odpowiedzialni za ludzi w pracy, dla liderów, kierowników, menadżerów i szefów, kompetencje lidera, modele zarządzania, system wartości, jak radzić sobie z własnymi emocjami i innych, ze stresem, asertywność, spójność w działaniu i mówieniu, przykład idzie z góry, strach przez wystąpieniami publicznymi, wypalenie zawodowe.

  • mentalność sportowca, dla profesjonalistów, m.in. siła umysłu, czyli jak sposób myślenia i świat emocji wpływa na efekty, m.in. zdrowie emocjonalne, powrót po przerwie lub kontuzji, presja z wewnątrz i zewnątrz, strach przed porażką, strach przed wygraną, koncentracja, wizualizacja, spokojny umysł pozwala korzystać w pełni z wytrenowanego potencjału, trening uważności, motywacja, cele i efekty, skupienie na działaniu w kierunku celu, na drodze do a nie na wynikach, mentalność zwycięscy, wypalenie sportowca.
  • poprawa jakości życia rodzinnego, praca nad relacją pomiędzy rodzicami, relacje w rodzinie, m.in. metoda dla rodziców do pracy z dzieckiem w czasie kiedy śpi, praca z różnymi „trudnymi” symptomami m.in. niskie poczucie własnej wartości, napady złości, stres, smutek, zaburzone poczucie bezpieczeństwa, bezsenność, itp., dla dzieci i nastolatków, nawet do 14 roku życia, zauważalne efekty już po kliku dniach regularnego stosowania.

  • poprawa jakości zdrowia, m.in. uwalnianie emocji poprzez ruch i zmianę sposobu odżywiania, poprzez pracę z ciałem i zmianę nawyków żywieniowych, to nie jest dieta, to zmiana sposobu na życie, więcej energii do życia i do działania.

Do posłuchania w wolnej chwili