trening mentalny

W obszarze życia prywatnego.
Pracuję z osobami dorosłymi, indywidualnie i z parami. Zapraszam na spotkanie indywidualne na żywo w Zielonej Górze lub online. Numer telefonu do umawiania się na sesje to +48602357732.

W obszarze profesjonalnego sportu i biznesu.
Pracuję w obszarze wsparcia dla profesjonalnych sportowców, trenerów sportowych oraz osób działających w biznesie, m.in. dla trenerów mentalnych, pracujących w zakresie pomocy dla innym, lekarzy, prezesów firm i branży IT. Zapytanie, opis projektu, do którego chciałbyś mnie zaprosić lub propozycję nawiązania współpracy możesz przesłać emailem na adres kontakt@jaroslawmichalowski.pl lub zadzwonić na numer telefonu +48602357732 i umówić się na spotkanie indywidualne na żywo lub online.

Jak działamy?
Reprezentuję najlepsze szkoły w zakresie usług profesjonalnego treningu mentalnego, coachingu i mentoringu w Polsce i na świecie. Zazwyczaj do całkowitego rozwiązania konkretnego Twojego problemu, sprawy, dylematu, bądź zrealizowania celów, jakie sobie stawiasz potrzeba jedynie kilku, kilkunastu sesji. Dlatego, aby rozpocząć trening mentalny, coaching lub mentoring – umawiamy się od razu na 5 kolejnych spotkań, czas pojedynczej sesji to 60-120 minut.

Przykładowe tematy.

  • poprawa jakości życia osobistego, m.in. relacje i związki, praca, rodzicielstwo, zdrowie, koncentracja, motywacja do działania, planowanie i realizacja celów, polepszanie wyników, poczucie własnej wartości, poczucie bezpieczeństwa, akceptacja, silne emocje, poczucie winy, wstyd, zazdrość, smutek, lęki, fobie, strach przed porażką/ wygraną, samotność, odrzucenie, wybuchy złości i gniewu, stres, bezsenność, itp.

  • poprawa jakości życia zawodowego, dla biznesu, m.in. dla osób, które zarządzają pracą innych, są odpowiedzialni za ludzi w pracy, dla liderów, kierowników, menadżerów i szefów, kompetencje lidera, modele zarządzania, system wartości, jak radzić sobie z własnymi emocjami i innych, ze stresem, asertywność, spójność w działaniu i mówieniu, przykład idzie z góry, strach przez wystąpieniami publicznymi, wypalenie zawodowe.

  • mentalność sportowca, dla profesjonalistów, m.in. siła umysłu, czyli jak sposób myślenia i świat emocji wpływa na efekty, m.in. zdrowie emocjonalne, powrót po przerwie lub kontuzji, presja z wewnątrz i zewnątrz, strach przed porażką, strach przed wygraną, koncentracja, wizualizacja, spokojny umysł pozwala korzystać w pełni z wytrenowanego potencjału, trening uważności, motywacja, cele i efekty, skupienie na działaniu w kierunku celu, na drodze do a nie na wynikach, mentalność zwycięscy, wypalenie sportowca.
  • poprawa jakości życia rodzinnego, praca nad relacją pomiędzy rodzicami, relacje w rodzinie, m.in. metoda dla rodziców do pracy z dzieckiem w czasie kiedy śpi, praca z różnymi „trudnymi” symptomami m.in. niskie poczucie własnej wartości, napady złości, stres, smutek, zaburzone poczucie bezpieczeństwa, bezsenność, itp., dla dzieci i nastolatków, nawet do 14 roku życia, zauważalne efekty już po kliku dniach regularnego stosowania.

  • poprawa jakości zdrowia, m.in. uwalnianie emocji poprzez ruch i zmianę sposobu odżywiania, poprzez pracę z ciałem i zmianę nawyków żywieniowych, to nie jest dieta, to zmiana sposobu na życie, więcej energii do życia i do działania.

Do posłuchania w wolnej chwili