Porozmawiajmy.

Jarosław Michałowski

Zadzwoń pod numer +48602357732 lub napisz wiadomość email na adres kontakt@jaroslawmichalowski.pl i zostaw do siebie kontakt telefoniczny. 

Referencje od klientów.

M Ma
M Ma
2023-10-08
Zmagałam się z niuzasadnionym lekiem i obawom do nawrotu choroby! Blokowało mnie to w życiu i nie dawało rozwinąć skrzydeł. Nie czułam się sobą do końca. Po 3 sesjach z Jarkiem leki ustąpiły i sypiam regularnie pierwszy raz od 15 lat!!! Przeszłam kilka terapi behawioralnych długo i krótkoterminowych. Są mi one pomocne w codziennym życiu ale nigdy nie pomogły mi dotrzeć tak głęboko w głąb siebie. Czuję się lekko i entuzjastycznie podchodzę do każdego dnia. Jest to mega transformacja i zmiana na lepsze wyraziste zycie. Naprawde 100% zadowolenia. Polecam każdemu!
Rafał Fus
Rafał Fus
2023-09-29
Rewelacja! od czasu hipnozy tak dużo zmian w życiu. Sam człowiek błądzi, czasem potrzebny jest ktoś , kto wskaże właściwą drogę, taką osobą jest właśnie P. Jarosław Michałowski. Polecam z czystym sumieniem. Świetny człowiek, bardzo mocno zaangażowany, wizyta on line, a odczucie, jakby siedział blisko mnie. Naprawdę warto!
Jaroslaw Polanski
Jaroslaw Polanski
2023-09-22
Świetny fachowiec, wie co robi.
Krystian Piróg
Krystian Piróg
2023-08-31
Hipnoza pomogła mi w poprawie efektywności i jakości pracy.
magda kremer
magda kremer
2023-07-16
Hej, czytający, przeszłam przez różne procesy terapeutyczne i rozwojowe. Wszystkie były ważne i jednocześnie żadne tak bardzo nie zmieniły mi życia jak hipnoterapia u Jarka. Zgłosiłam się na hipnoterapię w bardzo trudnym dla siebie momencie, kiedy nie potrafiłam podjąć decyzji dotyczącej mojego rodzinnego życia. Byłam pewna, tak to wtedy czułam, że jeśli podejmę decyzję dobrą dla siebie, to nie przeżyję, psychicznie rozpadnę się na kawałki. W trakcie 5 spotkań hipnoterapeutycznych dotarłam do momentu z dzieciństwa, który blokował moją decyzję z dzisiaj. To było mocne, głębokie doświadczenie! Żadne czary-mary, moja konkretna robota wykonana pod okiem Jarka. Jarku, dziękuję Ci za to prowadzenie, bardzo profesjonalne, lepszego nie mogłabym sobie wymyślić! Mam ogromną wdzięczność do siebie, za odwagę próbowania nowego, że pozwoliłam sobie doświadczyć hipnoterapii. Dzisiaj jestem już po decyzjach. Te decyzje uruchomiły lawinę różnych zmian u mnie. Co ciekawe, zmiany dzieją się naturalnie i w lekkości. To cudowne być decyzyjną i przeżywać emocje z tu i teraz, nie "zaciągać" ich z przeszłości ❤️
Łukasz A
Łukasz A
2023-07-08
Z Jarkiem pracowalismy metodą hipnoterapii. Była to moja pierwsza styczność z hipnozą. Jarek w bardzo profesjonalny sposób wyjaśnił mi wszystkie aspekty naszej pracy, czego mogę się spodziewać i w jaki sposób praca w hipnozie wpływa na podświadomość. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak pozytywnego i szybkiego efektu. Praca, sięgającą głęboko do umysłu powoduje uwolnienie niesamowitych pokładów pozytywnych emocji wpływających na życie. Dziś mogę z czystym sumieniem polecić Jarka i wspólną pracę z nim. Nie myślałem że można tak szybko zmienić swoje nastawienie. To działa, a ja jestem tego przykładem. Życzę Wam Wszystkim szukającym swojej drogi powodzenia, dobrych relacji i słusznych wyborów. A Jarek - cóż, warto zadzwonić i się przekonać. Z Pozdrowieniami Ł.
Yüksel Uruk
Yüksel Uruk
2023-05-04
I am very happy with my decision to come to Positive Change. From the first session I enjoyed the experience and shortly after I began to feel the positive effects it was having on my life. I highly recommend the hypnotist sessions with Mr.Jarosław
Tomek Smo
Tomek Smo
2023-03-15
Osoba która potrafi pokierować, która pomoże zrozumieć SIEBIE i pomoże zrozumieć INNYCH!!! Coaching z Jarkiem nie jest prosty ,lecz skuteczny. Dla mnie podstawą było czuć się bezpiecznie, a wtedy głowa się otwiera . Dziękuje za przejście procesów i rozwój. Do zobaczenia MISTRZU 👍😉
Jakub Daniluk
Jakub Daniluk
2023-03-02
Jarek całkowicie odmienił moje spojrzenie na coaching, co do którego byłem bardzo sceptycznie nastawiony. Szczęście, że na niego trafiłem, w połączeniu z pracą, którą wykonałem pod jego okiem zaowocowało rozpoczęciem przeze mnie nowego rozdziału w życiu, za co sobie i Jarkowi bardzo dziękuję. Szczerze polecam każdemu kto jest gotów się zaangażować.
Bartek Dziedzic
Bartek Dziedzic
2022-11-29
Jarek przeprowadził ze mną kilka sesji coachingowych. Miałem w sumie dodać wcześniej pozytywną opinię bo po każdej rozmowie byłem napakowany energią ale czuję, że teraz po czasie mogę to zrobić rzetelnie:) a mija już parę miesięcy od naszej ostatniej rozmowy i zbliżają się terminy niektórych celów:) i nie przypuszczałem, że tak dużo pozytywnych rzeczy się zdarzy. Polecam każdemu rozmowy z Jarkiem bo mentalnie to solidna i niesamowita pomoc:)